Diş Hekimliği
Ortopedik Aciller
Nöroloji
ÜRİNER SİSTEM ACİLLERİ
Göz ACİLLERİ
Kardiyoloji Acilleri
Anestezi Acilleri
Cerrahi Acilleri
Temel Sitoloji
Onkoloji

Ana Nemec DVM, PhD, Dipl. AVDC, Dipl. EVDC, Asist. Prof.

Ljubljana Veteriner Fakültesi, Slovenya

Ana Nemec, Slovenya, Ljubljana, Slovenya Veteriner Fakültesi'nden 2004 yılında mezun oldu ve eğitimine Ljubljana Üniversitesi Biyomedikal alanında multi disipliner bir doktora programıyla devam etti. 2009 yılında doktora derecesini aldı. Ana, geniş kapsamlı klinik bilgilerle araştırmasını tamamlamak istedi ve ABD Kaliforniya-Davis Üniversitesi'nde Diş Hekimliği ve Ağız Cerrahisi'nde 3 yıllık ihtisas eğitimi için başvurdu.
2012 yılında ihtisas programının tamamlanmasının ardından, Ana, Ljubljana'daki Veteriner Fakültesi Küçük Hayvan Kliniği'ne geri döndü. Uzmanlık sınavını geçti ve 2013'te Amerikan Veteriner Diş Koleji’nden (AVDC) mezun olmaya hak kazandı ve aynı zamanda Avrupa Veteriner Diş Koleji'ne (EVDC) kabul edildi. Ana, Nisan 2018'de Slovenya'daki Hayvan Hastanesi Postojna'da ekibe katıldı.  Cerrahi, anesteziyoloji, oftalmoloji, veteriner diş hekimliği alanında Hırvatistan Zagreb Üniversitesi’nde yüksek lisans programında konuk öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.
Avrupa Veteriner Diş Hekimliği Derneği'nin üyesi ve eski saymanı, EVDC Sekreteri, AVDC Sertifika Komitesi üyesidir. Veteriner Hekimlikte çeşitli ulusal ve uluslararası ödüller almıştır. ‘Veterinary Dentistry and Oromaxillofacial Surgery’ dergisinin yardımcı editörlüğünü yapmaktadır, çeşitli uluslararası dergilerde eleştirmenlik yapaktadır ve birçok araştırma ve profesyonel yazı yayınlıyor. Ancak en büyük tutkusu veteriner dişhekimliği öğretmenliğidir.