Diş Hekimliği
Ortopedik Aciller
Nöroloji
ÜRİNER SİSTEM ACİLLERİ
Göz ACİLLERİ
Kardiyoloji Acilleri
Anestezi Acilleri
Cerrahi Acilleri
Temel Sitoloji
Onkoloji

Hadi Alihosseini, DVM, DVSc, PhD

Terapist Veteriner Polikliniği, İstanbul, Türkiye

Dr. Hadi Alihosseini, 1977 yılında İran/Tebriz'de doğdu. 1995 yılında Orumiyeh Azad Üniversitesi Veteriner Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlayıp, 2002 yılında mezun oldu. 2002-2007 yılları arası aynı fakültede hayvan hastanesinde; iç hastalıkları, nöroloji, dermatoloji ve oftalmoloji eğitiminde bulundu. 2005-2006 yılları arasında Kopenhag Küçük Hayvan Hastanesi’nde stajyer olarak görev yaptı.   
​2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında doktoraya başladı ve 2014 yılında Bilim Doktoru ünvanına layık görüldü. Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde yayınlanmış 20’nin üzerinde makale ve çeşitli kongrelerde sunulmuş 50’ün üzerinde tebliği mevcuttur.  16 yıldır Veteriner Kardiyolojiye ilgi duymakta ve profesyonel anlamda da 10 yıldır kedi ve köpeklerin kalp hastalıkları konularında çalışmalar yapmaktadır.
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği (TVB), Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Derneği (TuVIHD), Avrupa Veteriner Kardiyoloji Derneği (European Veterinary Cardiology Society), Türkiye Acil Veteriner Tıp ve Yoğun Bakım Derneğinin Bilimsel komisyon üyesi (Tuvecca), İran Veteriner Hekimler Konseyi (İranian Veterinary council) ve İran Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği (Iranian Small Animal Veterinary Association) gibi derneklere üyedir.